Teenpos

TEENPOS - Gelişmiş Yapay Zeka Tabanlı Restoran Otomasyon Sistemi

İnsan temasının azaldığı, daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay hizmet verme ihtiyacının arttığı günümüzde, restoranlar daha fazla otomasyona yönelmek mecburiyetindedir.  Kolaylığın, hızın ve özelleştirmenin müşteri deneyimi için çok önemli olduğu bir sektörde, optimizasyon için de bolca alan vardır. 

Teenpos

TEENPOS Yapay Zeka yazılımı, farklı yollar ile (nesnelerin interneti sensörleri, mobil cihazlar, web portal) oluşturulan büyük veriyi gelişmiş makine öğrenmesi algoritmaları kullanarak hızla analiz eder ve işletmeler için verimliliği artıracak, maliyet düşüşüne ve kalite artışına neden olacak kararların otomatik olarak alınmasını ve uygulanmasını sağlar. Bütün bu kazanımlar ile işletmelerin müşteri memnuniyetinin artması ve rekabette öne geçmeleri hedeflenir.

Teenpos

TEENPOS, bulut altyapısı kullanır ve işletmeler içerisinde yerleşik makine ve ekipmanlardan
Nesnelerin İnterneti (IoT) sensörleri ile telemetri verileri alır. Yapay Zeka,  makine kullanımı veya ayarlamalarından kaynaklı kalite sorunlarının hızla tespit edilmesini sağlar ve kalite iyileştirmelerine olanak verir. Alınan her sipariş için konum, hava durumu, stok ve fiyat gibi faktörler dikkate alınarak verilerin kişiselleşmesi, optimize edilmiş iş gücü yönetimi ve esnek zamanlama için gerçek zamanlı veriler sağlanır. 

Teenpos

TEENPOS kapsamında ki modüller :

Restoran Yönetim Sistemi
Zincir İşletme Yönetimi
Temassız Sipariş ve Ödeme
Müşteri Sadakat Programı
Online Rezervasyon ve Sipariş Takip
Stok Yönetimi, Personel Yönetimi
POS Sistemi, Maliyet Sistemi
İş Zekası ve Raporlama