Erişebilirlilik

Her alanda hızla gelişen teknolojik gelişmelere öncülük etmeyi amaçlayan Bisfora, bu teknolojik gelişmelerle erişilebilirliğin de öneminin arttığının farkında olarak hizmetlerine devam ediyor. Her an işletmelerin yanında olabilmesiyle hizmet verdiği müşterilerine de verdiği değeri gösteriyor. Bisfora, her alanda hızla değişen ve gelişen teknolojilerin, işletmelere, kamu ve yerel yönetimlere yarar sağlayacak çözümlere dönüşmesine öncülük etmek ve toplumsal gelişime olumlu katkı sağlamak için vardır.
 

Sürdürülebilirlilik

Bisfora, ekosistem, çevre, toplum ve tüm varlıklar için sürdürülebilir bir hayatı destekleyen, bu yönde yatırımlar yaparak kalıcı katma değer sağlamayı hedefliyor. Tüm faaliyetlerini sürdürülebilirlik kapsamında ilerleterek yenilikçi ve sağduyulu bir firma olarak hizmetlerine devam ediyor. 

Yenilik

Teknolojik gelişmeleri takip ederek yenilikçi çözümler üreten Bisfora, Teknopark İzmir’de bulunan AR-GE merkeziyle hızlı bir şekilde, üst kalitede yeni projeler geliştirerek yenilikçi bakış açısını profesyonel bir şekilde geliştiriyor. 

Verimlilik

Yenilikçi bakış açısı, AR-Ge çalışmaları, teknolojik gelişmelerin yakın takibi ve en önemlisi sürdürülebilirliğe verilen önemle faydaya yönelik çalışmalar eş zamanlı olarak Bisfora’nın verimli ve kaliteli hizmet sunmasına olanak sağlıyor. Bu amaç ve değerler kapsamında verimlilik Bisfore için kaçınılmaz bir olgu halini alıyor.

Karlılık

Kaliteli hizmet sunulması, teknolojinin her zaman yanında hatta bir adım önünde olunması, faydaya yönelik çalışmalar her zaman Bisfora için önemli değerler arasındadır. Her talebe uygun yenilikçi bakış açısıyla cevap verilmesi ile portföyünü genişleten Bisfora, karlılığı da önemli değerleri arasında tutarak faydaya ve amaca hizmet ediyor, karlılığı her zaman önemli bir yerde konumlandırıyor.