Abbas<br/>Türker

Abbas
Türker

Yönetim Kurulu
Başkanı

Yurtiçi ve yurtdışı gerçekleştirdiği birçok başarılı girişiminin ardından 1995 yılında kurduğu Pizza Pizza restoranlar zinciri ile tanınan iş insanı Abbas Türker, halen gıda ve inşaat sektörlerinde yatırımlarına devam etmekte olup 2020 yılından itibaren Bisfora Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.  

İbrahim<br/>Özcan

İbrahim
Özcan

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, CEO

ODTÜ Bilgisayar Mühendisliği mezunu olan İbrahim Özcan, 1993 yılında kurucu ortak olarak Prosoft Bilgi Sistemleri’nde iş yaşamına başladı. 2009 yılında Akdeniz Kimya’da Genel Müdür Yardımcısı, 2016 yılında Nemport Liman İşletmeleri ’nde Genel Müdür olarak devam ettirdiği iş yaşamını, 2019 yılından itibaren Bisfora Teknoloji A.Ş. bünyesinde Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve CEO olarak sürdürmektedir.

Gerşon<br/>Algranati

Gerşon
Algranati

Yönetim Kurulu
Üyesi

DEÜ İngilizce İşletme Fakültesinden mezunu olan Gerşon Algranati 1994 yılında aile şirketi Aksel Dış Ticaret A.Ş.’de çalışma hayatına başladı. Halen Dijital Baskı ve Yazıcı Teknolojileri konusunda uzmanlaşan Aksel Dış Ticaret A.Ş.’de Yönetici olarak ve aynı zamanda Bisfora Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

İsmail Ceyhun Balcıoğlu

İsmail Ceyhun Balcıoğlu

Yönetim Kurulu
Üyesi

DEÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi mezunu olan Balcıoğlu, iş yaşamına 1991 yılında aile şirketi Balcıoğlu Ambarları ve Nakliyat A.Ş.’de Satış ve Pazarlama Sorumlusu olarak başladı. Ardından 1994 yılında Teba Şirketler Grubu’nda Satış Yöneticisi, 1998 yılında kurucu ortak olarak yer aldığı MT Mobilya’da Satış ve Pazarlama Müdürü, 2011 yılında Akdeniz Kimya’da Lojistik Müdürü, 2016 yılında Alkon Lojistik A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı, 2017 yılından itibaren CBM Lojistik ve Depoculuk A.Ş.’ de Genel Müdür Yardımcısı olarak ve aynı zamanda 2020 yılından itibaren de Bisfora Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Oğuz Fikret <br/>Şahin

Oğuz Fikret
Şahin

Yönetim Kurulu
Üyesi

DEÜ Hukuk Fakültesi mezunu olan Şahin, 1983 yılından itibaren serbest olarak yerli ve yabancı birçok kuruluşa hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. 2020 yılından itibaren de Bisfora Teknoloji A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.